Brass Instruments

Bb cokrent Bach CR 300

Bb kornet Bach CR 300 USA

  Velmi kvalitní nástroj pro začátečníky a intermediate hráče. Kvalitní zpracování, dobrá intonace, výroba USA - nikoli Čína, či jiná asijská výrobní destinace.

C/Bb trubka Selmer Paris C700

C/Bb trubka Selmer Paris C700 - DISCOUNT | SOLD

  Bb trubka s C slidem třetího válce - dvě volně kombinovatelné ladění. C 700 se začala vyrábět v roce 1977, v čistém provedení C, Bb a kombinace C/Bb, a zanedlouho se stala velmi populárním nástrojem v řadách profesionálních trumpetistů. Na tuto hornu hrál např Phull Driscoll, Herb Alpert a mnozí další

Bb trubka Selmer Paris Grand Prix

Bb trubka Selmer Paris Grand Prix - PRODÁNO | SOLD

  Bb trubka Selmer Paris Grand Prix se středním vrtáním patří do nejslavnější etapy výroby žesťů v Paříži. Prodávaný model je velmi zachovalý, roky výroby je 1956 a vzhledem k věku nástroje je jeho stav excelentní. Mechanika běhá perfektně, ozev je excelentní.

Bb trubka Agostino Rampone Battista Cazzani

Bb trubka Rampone Cazzani 1940

  Bb trubka Rampone Cazzani, voskovaná mosaz, vyrobena v roce 1940. Manufaktura RC je známá ruční výrobou té nejvyšší kvality. Produkty této společnosti se zaměřují na jazzovou hudbu a patří mezi to nejlepší, co lze na trhu nalézt. Nabízená Bb trubka je raritou, zvukově zajimavá, po mém soudu vhodná k interpretaci hudby mezi dvěma válkami, připadné 50-60. léta..